Ubytovanie Oščadnica Veľká Rača
Ubytovanie Oščadnica Veľká Rača

Ubytovanie - Ubytovanie u Cyrila Oščadnica Veľká Rača

Náše ubytovanie je samostatný objekt určený pre oddych a zábavu, hlavne rodinám s deťmi alebo skupinkám priateľov. Nachádza sa v malebnej prírode v obci Oščadnica v stredisku Veľká Rača snowparadise/sunparadise.

Na prízemí je situovaná predsieň, ako odkladací priestor na lyže, lyžiarky alebo snowboard. Ďalej sa na prízemí nachádza veľká spoločenská miestnosť, vybavená farebnou televíziou, KTV, satelitom, videom, HIFI s CD a rádiom, knihami a spoločenskými hrami. Na chladné zimné večery je pre Vás pripravený otvorený krb a pre Vašu zábavu biliard, ktorý je samozrejme tiež v cene ubytovania. Zo spoločenskej miestnosti prejdete rovno do kuchyne, ktorá je plne vybavená - elektrická rúra, plynový sporák, chladnička s mraziakom, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka a príslušný počet riadu. Na prízemí sa nachádza aj jedna z dvoch kúpelní so sprchovým kútom, saunou, WC a umývadlom. Podkrovie je zložené z troch izieb a druhej kúpelne. Dve izby sú 3 - posteľové s príchodom na balkón a možnosťou 2 prístelok, jedna izba je 4 - posteľová. V kúpelni sa nachádza sprchový kút, WC a umývadlo. Je Vám k dispozícii aj veľká krytá terasa zo záhradným nábytkom, prenosným grilom a nafukovacím bazénom pre deti. Okolo celého domu je rozsiahla záhrada, ktorá sa dá využiť nielen na všakovaké hry, ale i na relax a vyhrievanie sa na slniečku.

Ubytovanie Vášho domáceho zvieratka nie je problém.

Minimálny počet hostí na jeden pobyt je 8.

Majitelia, ktorý poskytujú toto ubytovanie bývajú vo vedľajšom dome a sú Vám neustále k dispozícií.

Bohužial, fajčiari majú len vyhradené priestory a to na terase, alebo na balkóne, pretože fajčenie vo vnútri objektu je zakázané.

© Ubytovanie Oščadnica Veľká Rača Snowparadise/Sunparadise U Cyrila - Všetky práva vyhradené

Created by XO Studio . TOPlist U Cyrila oščadnica Veľká Rača snowparadise